Łeba i okolice

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas przewodnikiem.

Park Jurajski

Park Dinozaurów w Łebie to 20ha świat zabawy dla całej rodziny, wspaniałe trasy pełne przygód i atrakcji, mnóstwo świetnej rozrywki. W czasie zwiedzania każdy z rodziców będzie miał niepowtarzalną możliwość obserwowania pociechy w sytuacjach nowych, nie odkrytych, pełnych żywiołowych reakcji. Największe pole do mini golfa w Polsce, Edukacyjna Gra Terenowa Indiana Jones, Dinozaurowe rzemiosło, mistrzostwa Parku w płukaniu złota.

CZAS ZWIEDZANIA: 4-6H

Power Park Łeba

Power Park Łeba to niezwykły park rozrywki – miejsce szaleństw, spotkań, rywalizacji i zabawy. Wszystko mieści się, na obszarze dwóch hektarów różnorodnego terenu, czeka na Państwa wiele atrakcji, m.in.: wspaniały tor gokartowy, park linowy, wielki skok wahadłowy, pole do gry w paintball, tor off-road, kids park oraz strzelnicę i zaplecze gastronomiczne.

CZAS ZWIEDZANIA: NAWET CAŁY DZIEŃ

Wydmy ruchome – Słowiński Park Narodowy

Istnieje kilka możliwości zwiedzania Parku Narodowego. Dojechać do samego Parku można autokarem(150zł-50os.) w obie strony lub kolejką bajkową turystyczną ( jak niżej ). Od bramy parku do samych wydm dzieli turystów 5.5km. Tą odległość można pokonać pieszo, statkiem lub melexami. Do ruchomych wydm można także dostać się przez plaże jest to 10km, a wrócić można parkiem, unika się przy tym płatności związanych ze wstępem. Przewodnik 150zł-250zł w zależności od długości trasy

CZAS ZWIEDZANIA: 4-9H

Sea Park Sarbsk

Obecnie w basenach parku pływają cztery foki szare, oraz cztery kotiki. W parku znajduje się również oceanarium, gdzie zobaczyć można pradawne zwierzęta żyjące w głębinach morskich, jak również muzeum rękodzieła marynistycznego. Sea Park Sarbsk to również jedyny taki obiekt komercyjny w Polsce, w którym zwiedzający mogą oglądać karmienie fok połączone z ich treningiem – dokładnie tak jak odbywa się to w akwariach na całym świecie.

CZAS ZWIEDZANIA: 4-6H

Labirynt 3D

Największy w Polsce labirynt 3D z platformami widokowymi o powierzchni 5000 m2, z 5 bazami do zdobycia dający możliwość świetnej zabawy na świeżym powietrzu, a jednocześnie sprawdzenia swojej orientacji w terenie. ul. Wspólna

CZAS ZWIEDZANIA: 2-3H

Zarezerwuj pobyt

WYBIERZ DATĘ POBYTU I WYPEŁNIJ FORMULARZ. SKONTAKTUJEMY SIĘ, ABY POTWIERDZIĆ DOSTĘPNOŚĆ TERMINU.